logo

Ebook "Kobiety i mężczyźni" za
18 zł (30 zł)!

Z serii "BEZ TAJEMNIC"

Kobiety i mężczyźni bez tajemnic
O KSIĄŻCE
Zacznijmy od tego, że książka "Kobiety i mężczyźni bez tajemnic" to absolutnie unikalna pozycja, która dostępna jest wyłącznie w serwisie Techpedia. Nie można jej kupić w żadnym innym miejscu!
Jeśli jesteś singlem lub masz jakieś kłopoty w związku (a kto ich nie ma :) czas to zmienić zdobywając wiedzę, która pozwoli Ci zdobyć przewagę nad innymi. Książka porusza 470 zagadnień dotyczących kobiet, mężczyzn, relacji damsko-męskich, zdrowia i zwyczajów. Została napisana w formie pytań i odpowiedzi, opartych na najnowszych wynikach badań naukowców i psychologów. To nie tylko obowiązkowa lektura dla singli, ale również dla osób, które są już w związku i chcą, aby był on jak najlepszy.

CO W ŚRODKU?
Wśród 470 pytań i odpowiedzi m.in.Jak poznać, że ktoś lubi z nami rozmawiać?
Po czy poznać, że partner zdradza?
Dlaczego warto trzymać w portfelu zdjęcie dziecka?
Czego dziewczyna nie powinna robić na pierwszej randce?
Dlaczego mężczyźni zdradzają?
W którym miesiącu najlepiej zajść w ciążę?
Kto zdradza najczęściej?
.........

POMAGASZ
Każdy zakup książki to symboliczna pomoc. Dzięki Państwa hojności mogliśmy wesprzeć Fundację Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Wszystkim klientom księgarni bardzo dziękujemy. Nie dotyczy promocji :(

OSZCZĘDNOŚĆ
Zakup książki to duża oszczędność. Zamiast setek książek wystarczy bowiem jedna, która zastępuje pozostałe. Zawiera wiedzę z nielimitowanym okresem przydatności, tak więc nigdy się nie zestarzeje.

DANE
ISBN 978-83-949017-0-7
stron: 176
Ebook dostępny w formatach PDF, epub, mobi.

PRZYKŁADOWE PYTANIA i ODPOWIEDZI
Dlaczego warto trzymać w portfelu zdjęcie dziecka?
Przydaje się to w przypadku zgubienia portfela. Okazało się bowiem, że osoby które znalazły portfel chętniej go zwracały właśnie z powodu zdjęć rodziny, dziecka, a nawet pieska czy kotka. W przeprowadzonym eksperymencie aż 88 proc. portfeli wróciło do swoich właścicieli.

Dlaczego mężczyźni zdradzają?
1. Zdrada może być efektem zemsty za niewierność żony (nawet domniemaną).
2. Poprzez samodzielność zawodową i finansową żony mężczyzna może czuć się odrzucony i lekceważony, podważona jest jego rola przywódcza w rodzinie.
3. Mężczyźni zdradzają z powodu niezaspokojenia seksualnego i duchowego (poczucie osamotnienia).
4. Mężczyźni zdradzają również wtedy, kiedy nie radzą sobie z konfliktami czy problemami. Zdrada jest wtedy formą ucieczki od problemów, chwilą słabości spowodowanej zagubieniem.
5. Z powodu chęci sprawdzenia swojej atrakcyjności i sprawności seksualnej. Dużym problemem w związkach jest dziedziczenie braku uczuć, jeśli mężczyzna jako chłopiec wychowywał się w "zimnej" uczuciowo rodzinie jest bardzo prawdopodobne, że jego rodzina również będzie taka, a jego skłonność do zdrady będzie większa. Najczęściej mężczyźni usprawiedliwiają zdradę zachowaniem małżonki, która np: skupia całą swoją miłość i zainteresowanie dzieciom, przestaje o siebie dbać, unika seksu, podważa rolę mężczyzny w rodzinie i traktuje instrumentalnie, jak dostarczyciela dóbr materialnych.

W którym miesiącu najlepiej zajść w ciążę?
Z badań naukowych wynika, że dzieci poczęte w grudniu są najzdrowsze (badania Dr Paula Winchestera z Uniwersytetu Indiana). Naukowcy uważają, że może mieć to związek z witaminą D, która jest intensywnie produkowana przez organizm w słoneczne dni. Ostatnie miesiące ciąży przypadają w tym przypadku na okres letni, który to umożliwia. W miesiącach mniej słonecznych można uzupełniać witaminę D specjalnie dostosowaną dietą (ryby, produkty mleczne, jajka ...).
.....
Znani i lubiani o książce
Recenzja książki na kanale Kasi Sawickiej (od 6 minuty)

Recenzja książki na kanale Julii Machunik (od 10 minuty)


Zamawiam z promocji za 18 zł (30 zł)Wysyłka na podanego w zamówieniu emaila do 24h od zaksięgowania wpłaty.
EMAIL

"Wartość książki jest mierzona za pomocą tego, co możesz z niej wynieść”
James Bryce

Spis treści (w pliku pdf - ściągnij)

PRZEJDŹ do WERSJI DRUKOWANEJ (od 30 zł)