logo

Ebook "Kobiety i mężczyźni"

Tylko teraz od 22 zł! (30 zł)!

Kobiety i mężczyźni bez tajemnic
O KSIĄŻCE
Zacznijmy od tego, że książka "Kobiety i mężczyźni bez tajemnic" to absolutnie unikalna pozycja, która dostępna jest wyłącznie w serwisie Techpedia. Nie można jej kupić w żadnym innym miejscu!
Jeśli jesteś singlem lub masz jakieś kłopoty w związku (a kto ich nie ma :) czas to zmienić zdobywając wiedzę, która pozwoli Ci zdobyć przewagę nad innymi. Książka porusza 470 zagadnień dotyczących kobiet, mężczyzn, relacji damsko-męskich, zdrowia i zwyczajów. Została napisana w formie pytań i odpowiedzi, opartych na najnowszych wynikach badań naukowców i psychologów. To nie tylko obowiązkowa lektura dla singli, ale również dla osób, które są już w związku i chcą, aby był on jak najlepszy.

CO W ŚRODKU?
Wśród 470 pytań i odpowiedzi m.in.Jak poznać, że ktoś lubi z nami rozmawiać?
Po czy poznać, że partner zdradza?
Dlaczego warto trzymać w portfelu zdjęcie dziecka?
Czego dziewczyna nie powinna robić na pierwszej randce?
Dlaczego mężczyźni zdradzają?
W którym miesiącu najlepiej zajść w ciążę?
Kto zdradza najczęściej?
.........

POMAGASZ
Każdy zakup książki to symboliczna pomoc. Dzięki Państwa hojności mogliśmy wesprzeć Fundację Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Wszystkim klientom księgarni bardzo dziękujemy.

OSZCZĘDNOŚĆ
Zakup książki to duża oszczędność. Zamiast setek książek wystarczy bowiem jedna, która zastępuje pozostałe. Zawiera wiedzę z nielimitowanym okresem przydatności, tak więc nigdy się nie zestarzeje.

DANE
ISBN 978-83-949017-0-7
stron: 176
Ebook dostępny w formatach PDF, epub, mobi.

PRZYKŁADOWE PYTANIA i ODPOWIEDZI
Dlaczego warto trzymać w portfelu zdjęcie dziecka?
Przydaje się to w przypadku zgubienia portfela. Okazało się bowiem, że osoby które znalazły portfel chętniej go zwracały właśnie z powodu zdjęć rodziny, dziecka, a nawet pieska czy kotka. W przeprowadzonym eksperymencie aż 88 proc. portfeli wróciło do swoich właścicieli.

Dlaczego mężczyźni zdradzają?
1. Zdrada może być efektem zemsty za niewierność żony (nawet domniemaną).
2. Poprzez samodzielność zawodową i finansową żony mężczyzna może czuć się odrzucony i lekceważony, podważona jest jego rola przywódcza w rodzinie.
3. Mężczyźni zdradzają z powodu niezaspokojenia seksualnego i duchowego (poczucie osamotnienia).
4. Mężczyźni zdradzają również wtedy, kiedy nie radzą sobie z konfliktami czy problemami. Zdrada jest wtedy formą ucieczki od problemów, chwilą słabości spowodowanej zagubieniem.
5. Z powodu chęci sprawdzenia swojej atrakcyjności i sprawności seksualnej. Dużym problemem w związkach jest dziedziczenie braku uczuć, jeśli mężczyzna jako chłopiec wychowywał się w "zimnej" uczuciowo rodzinie jest bardzo prawdopodobne, że jego rodzina również będzie taka, a jego skłonność do zdrady będzie większa. Najczęściej mężczyźni usprawiedliwiają zdradę zachowaniem małżonki, która np: skupia całą swoją miłość i zainteresowanie dzieciom, przestaje o siebie dbać, unika seksu, podważa rolę mężczyzny w rodzinie i traktuje instrumentalnie, jak dostarczyciela dóbr materialnych.

W którym miesiącu najlepiej zajść w ciążę?
Z badań naukowych wynika, że dzieci poczęte w grudniu są najzdrowsze (badania Dr Paula Winchestera z Uniwersytetu Indiana). Naukowcy uważają, że może mieć to związek z witaminą D, która jest intensywnie produkowana przez organizm w słoneczne dni. Ostatnie miesiące ciąży przypadają w tym przypadku na okres letni, który to umożliwia. W miesiącach mniej słonecznych można uzupełniać witaminę D specjalnie dostosowaną dietą (ryby, produkty mleczne, jajka ...).
.....
Tośka musi być pierwsza :)
Kobiety i mężczyźni bez tajemnic
Kobiety i mężczyźni bez tajemnic
Znani i lubiani o książce
Recenzja książki na kanale Kasi Sawickiej (od 6 minuty)

Recenzja książki na kanale Julii Machunik (od 10 minuty)


Zapłać ile możesz

Wysyłka na podanego w zamówieniu emaila do 24h od zaksięgowania wpłaty.

EMAIL

"Wartość książki jest mierzona za pomocą tego, co możesz z niej wynieść”
James Bryce

PRZEJDŹ do WERSJI DRUKOWANEJ (od 30 zł)


Spis treści (w pliku pdf)