logo

psychologiaCo może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Serwis nie ma dotacji z Unii czy państwowych firm, są tylko 2 nieinwazyjne reklamy Googla, bardzo prosimy o wyłączenie adblocka

Jest kilka sygnałów, które mogą wzbudzić niepokój:
1. Partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia. Zaczyna bardziej dbać o siebie, kupuje nowe perfumy, bardziej interesuje się swoją garderobą. Zaczyna odwiedzać np: solarium, kosmetyczkę.

2. Pojawia się nowe czasochłonne hobby np. samotne górskie wyprawy, długie samotne (to ważne) wyprawy rowerowe, pojawia się jakaś nowa nietypowa dla niego pasja np. gotowanie.

3. Partner zaczyna później wracać z pracy, pojawiają się szkolenia, delegacje, wieczorowe telefony z "pracy". To może oznaczać również, że stał się pracoholikiem :)

4. Partner zaczyna dbać o swoją prywatność - zmienił hasła w komputerze, nie masz już dostępu do konta na fejsie, telefon zawsze trzyma przy sobie i prowadzi rozmowy szeptem lub podejrzanie mało mówi.

5. Partner zaczyna zachowywać się inaczej niż na co dzień, częściej jest zamyślony i masz wrażenie, że Cię nie słucha, widać u niego niecodzienne podniecenie.

6. Niewierny partner może mieć wyrzuty sumienia, niekiedy może Cię obsypywać z tego powodu prezentami, komplementami, to o co kiedyś się kłócił obecnie nie stanowi problemu.
Kiedy raczej nie powinnaś się martwić? Kiedy partner zamierza częściej spotykać się z kolegami, koledzy, nawet najlepsi, nie potrafią dochować tajemnicy. :) Nie należy się raczej martwić, kiedy partner powraca do swojego dawnego hobby, albo chce lepiej wyglądać - pamiętaj jednak, że powinnaś zachęcać, aby robił to z kolegą/kolegami.
Popularne pytania
Jak na początku nazywał się napój "Pepsi"?
Czy istnieje lek na lęk wysokości?
Ile lat ma najstarsza prostytutka świata?
Jakie jest najbardziej irytujące angielskie słowo?
Skąd pochodzi słowo “sedes”?
Który odcinek filmów z Jamesem Bondem zarobił najmniej pieniędzy?
Czy można popełnić samobójstwo wstrzymując oddech na odpowiednio długi czas?
Mieszkańcy którego kraju statystycznie czytają najwięcej książek?
Czy 14-letnia dziewczyna może w Polsce wyjść za mąż?
Co do domu przynoszą psy?
Ile mierzył najdłuższy wystający włos z ucha?
Który owoc jest w Polsce najpopularniejszy?
Co oznacza imię Jagoda?
Jakie nazwisko jest bardziej popularne Nowak czy Kowalski?