logo

psychologia
Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?
Jest kilka sygnałów, które mogą wzbudzić niepokój:
1. Partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia. Zaczyna bardziej dbać o siebie, kupuje nowe perfumy, bardziej interesuje się swoją garderobą. Zaczyna odwiedzać np: solarium, kosmetyczkę.

2. Pojawia się nowe czasochłonne hobby np. samotne górskie wyprawy, długie samotne (to ważne) wyprawy rowerowe, pojawia się jakaś nowa nietypowa dla niego pasja np. gotowanie.

3. Partner zaczyna później wracać z pracy, pojawiają się szkolenia, delegacje, wieczorowe telefony z "pracy". To może oznaczać również, że stał się pracoholikiem :)

4. Partner zaczyna dbać o swoją prywatność - zmienił hasła w komputerze, nie masz już dostępu do konta na fejsie, telefon zawsze trzyma przy sobie i prowadzi rozmowy szeptem lub podejrzanie mało mówi.

5. Partner zaczyna zachowywać się inaczej niż na co dzień, częściej jest zamyślony i masz wrażenie, że Cię nie słucha, widać u niego niecodzienne podniecenie.

6. Niewierny partner może mieć wyrzuty sumienia, niekiedy może Cię obsypywać z tego powodu prezentami, komplementami, to o co kiedyś się kłócił obecnie nie stanowi problemu.
Kiedy raczej nie powinnaś się martwić? Kiedy partner zamierza częściej spotykać się z kolegami, koledzy, nawet najlepsi, nie potrafią dochować tajemnicy. :) Nie należy się raczej martwić, kiedy partner powraca do swojego dawnego hobby, albo chce lepiej wyglądać - pamiętaj jednak, że powinnaś zachęcać, aby robił to z kolegą/kolegami.
Popularne pytania
Co przedstawia zdjęcie?
W którym miejscu na Ziemi nie ma życia?
Jak brzmi najdłuższy wyraz zawierający tylko polskie znaki?
Jak powinno się używać antyperspirantów?
Z którego kraju turyści są w Europie uważani za najbardziej irytujących?
W którym kraju w Europie jest największy procent katolików?
Dlaczego Dexter w serialu, aby uśpić ofiarę, nie używa gazy z chloroformem?
Z jaką prędkością przeszywa nas ból?
Ile koty mają palców?
Co oznacza imię Stojmierz?
Dlaczego hałas wywołany przez ruch pociągów jest donośniejszy w zimie niż w lecie?
Co robią pingwiny w ekstremalnie niskich temperaturach?
Czy zimny prysznic uspokaja?
Kogo Hitler obwiniał za wojnę z Polską w 1939 roku?