logo

psychologia
Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?
Jest kilka sygnałów, które mogą wzbudzić niepokój:
1. Partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia. Zaczyna bardziej dbać o siebie, kupuje nowe perfumy, bardziej interesuje się swoją garderobą. Zaczyna odwiedzać np: solarium, kosmetyczkę.

2. Pojawia się nowe czasochłonne hobby np. samotne górskie wyprawy, długie samotne (to ważne) wyprawy rowerowe, pojawia się jakaś nowa nietypowa dla niego pasja np. gotowanie.

3. Partner zaczyna później wracać z pracy, pojawiają się szkolenia, delegacje, wieczorowe telefony z "pracy". To może oznaczać również, że stał się pracoholikiem :)

4. Partner zaczyna dbać o swoją prywatność - zmienił hasła w komputerze, nie masz już dostępu do konta na fejsie, telefon zawsze trzyma przy sobie i prowadzi rozmowy szeptem lub podejrzanie mało mówi.

5. Partner zaczyna zachowywać się inaczej niż na co dzień, częściej jest zamyślony i masz wrażenie, że Cię nie słucha, widać u niego niecodzienne podniecenie.

6. Niewierny partner może mieć wyrzuty sumienia, niekiedy może Cię obsypywać z tego powodu prezentami, komplementami, to o co kiedyś się kłócił obecnie nie stanowi problemu.
Kiedy raczej nie powinnaś się martwić? Kiedy partner zamierza częściej spotykać się z kolegami, koledzy, nawet najlepsi, nie potrafią dochować tajemnicy. :) Nie należy się raczej martwić, kiedy partner powraca do swojego dawnego hobby, albo chce lepiej wyglądać - pamiętaj jednak, że powinnaś zachęcać, aby robił to z kolegą/kolegami.
Popularne pytania
Gdzie w Chinach zaczynał się Jedwabny Szlak?
W którym państwie można wziąć ślub z samym sobą?
Kiedy mamy do czynienia z trupim woskiem?
Jak wysoko może wyskoczyć człowiek na Księżycu?
Co to jest Alphorn?
Czy ziemniaki pieczone mają więcej kalorii niż gotowane?
Która droga w Polsce jest najbardziej kręta?
Polki za granicą najczęściej wychodzą za mąż za mężczyzn jakiej narodowości?
Co to jest Obselitofobia?
Ile na świecie żyje gepardów?
Jak się nazywa samica wieloryba?
Co oznacza w internetowym slangu akronim CBA?
Który kraj zawdzięcza Polsce niepodległość?
Gdzie w Europie znajduje się miejscowość "Huje"?