logo

biznes-ekonomia
Studia podyplomowe online - technika dla nauczycieli

Studia podyplomowe online - technika dla nauczycieli

Studia podyplomowe to dla nauczycieli szansa na wyróżnienie się na rynku pracy, szczególnie jeśli dany przedmiot jest wysoce poszukiwany. Dlatego informatyka czy technika dla nauczycieli to od lat dobry kierunek, który można zrealizować nie ruszając się z domu. Jak wyglądają zajęcia i uzyskanie stopnia absolwenta studiów podyplomowych online?


Program studiów podyplomowych dla nauczycieli
Zdalne studia podyplomowe to 3 semestry wypełnione zajęciami, które możesz dostosować do swojego czasu i tempa pracy. Studia przeznaczone dla nauczycieli oraz każdego z wykształceniem wyższym, które to osoby posiadają kwalifikacje pedagogiczne, a nie posiadają np. poszukiwanych na rynku kwalifikacji do prowadzenia zajęć z informatyki. Każdy z proponowanych przez nas kierunków szkolnictwa wyższego jest dokładnie opisany na poświęconej mu podstronie. Na przykład więcej o nauce i zdawaniu informatyki znajdziesz na https://www.ire-studia.edu.pl/studia-podyplomowe/dla-nauczycieli/informatyka-dla-nauczycieli/. Informatyka to w sumie 505 godzin zajęć, którym na koniec nie towarzyszy zaliczenie, a które są zdawane bezpośrednio u każdego wykładowcy.

Kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela technik.
Wszystkie nasze programy studiów podyplomowych są zgodne z najnowszym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. 2023 poz. 2102). Na stronie https://www.ire-studia.edu.pl/studia-podyplomowe/dla-nauczycieli/technika-dla-nauczycieli/ poznasz wszystkie możliwości, które otworzy przed Tobą ukończenie techniki jako studiów podyplomowych. Będą to między innymi uprawnienia do nauczania przedmiotu technika w szkołach podstawowych, rozwijania umiejętności technicznych u zainteresowanych dzieci i nauczania techniki jak drugiego przedmiotu. Jak na każdym naszym kierunku zdalnym, wymagane jest odbycie praktyk w wybranej szkole. To jedyna sytuacja, w której sam komputer nie wystarczy. Podczas reszty zajęć zyskasz dostęp do platformy e-learningowej, quizów i interaktywnych zadań, które pomogą Ci zarażać pasją do danego przedmiotu.

Przygotowanie dydaktyczne na mniej popularne kierunki
Reguła jest jedna - im rzadziej wybierany kierunek studiów podyplomowych, tym szybciej wykorzystasz nowo nabyte umiejętności w praktyce. Dlatego warto sięgnąć po mniej popularne przedmioty - takie jak integracja sensoryczna dla nauczycieli wczesnoszkolnych lub edukacja dla bezpieczeństwa dla pracowników oświaty, a także dla funkcjonariuszy służb publicznych. Na stronie https://www.ire-studia.edu.pl/studia-podyplomowe/dla-nauczycieli/edukacja-dla-bezpieczenstwa/ znajdziesz dokładny program nauczania online. Po ukończeniu studiów, zyskasz uprawnienia do prowadzenia zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa we wszystkich typach szkół. To świetny sposób, żeby sobie dorobić - co prawda zajęcia są mniej więcej w cyklach rocznych, ale specjalistów jest naprawdę mało.

Nowe możliwości jako absolwent studiów podyplomowych
Rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli trwa na https://www.ire-studia.edu.pl/. Oprócz informatyki, techniki o edukacji dla bezpieczeństwa czekają też kierunki humanistyczne, takie jak historia czy język polski, oraz ścisłe, jak biologia, chemia i fizyka. Szczególnie te ostatnie są skierowane do osób, które ukończyły studia magisterskie lub licencjackie na kierunkach przyrodniczych, z wstępnym przygotowaniem pedagogicznym. Wystarczy świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, by rozpocząć nową przygodę, otwierającą potencjalnie nowe drzwi do kariery. Rozpocznij na https://www.ire-studia.edu.pl/studia-podyplomowe/dla-nauczycieli/ swoją nową przyszłość!

Artykuł sponsorowany
Popularne pytania
W jakiej formie sprzedawano pierwsze szampony?
Co po staropolsku oznaczało słowo "ku*as"?
Kto jest założycielem buddyzmu?
Ile rodzajów wędlin było w sprzedaży w PRL-u po 1976 roku?
Kto nie może brać udziału w Mistrzostwach Świata w Kłamaniu ponieważ jest w tym zbyt dobry?
Jaki procent PKB wydawano w PRLu na zbrojenia?
Czy kolor różowy istnieje naprawdę?
Dlaczego rano się przeciągamy?
Czy można rozpoznać płeć tylko za pomocą oddechu?
Czy ze statystyk wynika, że 100 na 50 tys. maratończyków umiera na atak serca w ciągu doby od ukończenia biegu?
Blondynki mają średnio mniej czy więcej włosów na głowie od brunetek?
Kiedy kończy się młodość?
Czy pistolet wywołujący wymioty istnieje naprawdę?
Czy przypadki samoistnego wyleczenia raka mają związek z siłą naszych myśli?