logo

technika
Jeszcze szybszy światłowód w Orange

Jeszcze szybszy światłowód w Orange

Superszybki Światłowód Pro 2.0 jest już dostępny w Orange! Jak to działa? Nie musisz instalować żadnego oprogramowania, ani kupować nowego sprzętu. Wystarczy modem Funbox 6. Jeżeli podłączysz do niego 2 urządzenia, łączna prędkość internetu wyniesie aż do 2 Gb/s. Poznaj szczegóły oferty na ultraszybki internet.


Najszybszy internet światłowodowy w Orange

Internet światłowodowy jest niezawodny i stabilny. Charakteryzuje się wysoką prędkością pobierania i wysyłania danych, co oznacza, że użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe, pobierać pliki, oglądać filmy i seriale czy korzystać z innych usług internetowych bez obaw o spadki jakości transmisji. Jest on idealnym rozwiązaniem dla różnych grup użytkowników, w tym graczy, osób uczących się i pracujących zdalnie, a także rodzin korzystających z internetu na kilku urządzeniach jednocześnie.

Orange posiada największą w Polsce sieć światłowodową, która jest nieustannie rozbudowywana.Od niedawna operator udostępnia nową usługę – superszybki Światłowód Pro 2.0. W ramach tej opcji zapewnia prędkość do 2 Gb/s. Można ją uzyskać, korzystając z co najmniej dwóch urządzeń jednocześnie, np. laptopa i smartfona (wykonując pomiar na jednym urządzeniu końcowym podłączonym przewodowo lub przez Wi-Fi, uzyskasz maksymalną prędkość około 1 Gb/s). Orange Światłowód Pro 2.0 jest dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Ultraszybki internet – Orange Światłowód Pro 2.0

Aby korzystać ze Światłowodu Pro 2.0, nie musisz instalować żadnego specjalnego oprogramowania. Wystarczy, że korzystasz z modemu Funbox 6. Pamiętaj jednak, że prędkość internetu, jaką możesz osiągnąć na poszczególnych urządzeniach, może być różna – jest uzależniona od ich możliwości technicznych oraz rodzaju połączenia z internetem (przewód czy Wi-Fi).

Oferta jest dostępna w wersji z abonamentem komórkowym lub bez. Najtańsza opcja kosztuje 89,99 zł miesięcznie. W każdym z wariantów przy podpisaniu umowy online na dwa lata, pierwsze dwa miesiące abonamentu masz za 0 zł. Nie płacisz także za aktywację usługi. Wszystkie szczegóły nowej oferty znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/zobacz/swiatlowod-2

Inne zalety internetu światłowodowego od Orange. Dlaczego jeszcze warto mieć Orange Światłowód Pro 2.0?
 • Stabilność i niezawodność – na jakość połączenia nie wpływają warunki pogodowe, dlatego też internet światłowodowy nie jest podatny na zakłócenia i utratę sygnału.

 • Jakość – internet światłowodowy oferuje wysoką jakość sygnału i minimalne opóźnienia, co oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się lepszą jakością dźwięku i obrazu podczas grania online czy oglądania wideo.

 • Możliwość korzystania z szybkiego internetu na kilku urządzeniach jednocześnie – to rozwiązania idealne dla rodzin czy małych firm.

 • Mając Światłowód Pro 2.0, możesz korzystać ze wzmacniaczy Wi-Fi – dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć nie tylko wysokie prędkości przesyłu danych, ale też lepszą wydajność pracy podłączonych do niego urządzeń.

 • Źródło: artykuł sponsorowany

  Popularne pytania
  Czy Ukraińcy poparli Rosjan w wojnie z Polską w 1919 roku?
  Czy można umrzeć z przepracowania?
  Czy na pewno śmiech to zdrowie?
  W którym roku zoofilia została zakazana w Skandynawii?
  W którym kraj ludzie przywykli do kanibalizmu?
  W jakim przypadku kierowca jadący z prędkością 10km/h może zginąć z powodu odniesionych obrażeń?
  Czy w marihuanie działanie psychoaktywne mają tylko kwiatostany żeńskie?
  Co to za część ciała?
  Jakie niepopularne zwyczaje przyniósł na Wawel król Jagiełło?
  Dlaczego starożytni Egipcjanie bali się umrzeć za granicą?
  Czy koty miauczą do innych osobników swojego gatunku?
  Ile trzeba mieć pieniędzy, aby uruchomić własną restaurację Telepizza?
  Co oznacza, gdy sięgamy dłonią do karku?
  Czy Rosjanie zgodzili się na wejście Polski do NATO?