logo

komputery
Laptop HP ProBook - idealny do pracy

Laptop HP ProBook - idealny do pracy

Szukając laptopa do pracy, warto stawiać na urządzenia oferujące wysoką wydajność, trwałość i pełną ergonomię użytkowania. Świetnym przykładem sprzętów, które spełniają te cechy, są urządzenia z serii HP ProBook.


HP – rozwiązania tworzone z myślą o biznesie
Od samego początku swojej działalności firma HP skupia swoją ofertę przede wszystkim na klientach biznesowych. To podejście, które widać we wszystkich sprzętach producenta – od drukarek, poprzez serwery i stacje robocze, aż po kompaktowe, wydajne laptopy. Na co można liczyć z notebookami tej marki? Oprócz solidnych podzespołów i świetnej jakości wykonania HP dostępne są m.in. dodatkowe zabezpieczenia, takie jak algorytmy Sure Sense do wykrywania malware. Niektóre z modeli spełniają ponadto wymagania wojskowego standardu wytrzymałości MIL-STD-810G lub MIL-STD-810H: jednym z przykładów jest HP ProBook 440 G8.

Seria HP ProBook – do wygodnej pracy w biurze i w domu
Najnowsze modele HP ProBook stanowią świetne rozwiązanie zarówno do pracy w trybie home office, jak i w biurze. Czym wyróżnia się ta seria? To głównie świetna wydajność w atrakcyjnej cenie – modele z linii ProBook są nieco tańsze niż flagowe modele EliteBook, jednocześnie wciąż oferując bardzo dobre parametry do wykonywania wielu zaawansowanych zadań.
Poszczególne warianty są wyposażone w procesory AMD Ryzen lub Intel Core – w połączeniu z szybką pamięcią RAM takie jednostki obliczeniowe pozwalają sprawnie poradzić sobie z każdą czynnością. Do tego warto zwrócić uwagę na niską wagę konstrukcji oraz pojemną baterię, która w zależności od modelu może wytrzymać nawet 15 godzin. To świetne połączenie zwłaszcza dla osób, których praca wymaga pewnej mobilności. Wybierając propozycje z nowszych generacji, można dodatkowo skorzystać ze wsparcia dla standardu Wi-Fi 6, który pozwala osiągnąć większą prędkość przesyłu danych. Od kilku lat standardem w laptopach HP ProBook są także napędy SSD odznaczające się znacznie lepszymi osiągami niż klasyczne dyski twarde.

Bezpieczeństwo w pracy z laptopami HP ProBook
Obok wydajnych podzespołów i wysokiego standardu wykonania nie można pominąć także zabezpieczeń stosowanych w urządzeniach z serii HP ProBook. Producent zapewnia dostęp do pakietu HP Wolf Security for Business, który został przygotowany właśnie pod kątem potrzeb przedsiębiorstw. To skuteczna ochrona przed zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem, takimi jak phishing, ataki hakerskie czy złośliwe oprogramowanie. Nie zabrakło ponadto rozwiązań dla organizacji, które potrzebują sposobów na sprawne zarządzanie wieloma urządzeniami jednocześnie. Pomoże w tym HP Manageability Integration Kit – pakiet narzędzi do obsługi zarówno laptopów, jak i innych urządzeń tego producenta.

Ile kosztują najnowsze laptopy ProBook?
HP ProBook to seria plasująca się w ofercie producenta pomiędzy flagowymi EliteBookami a bazowymi propozycjami z linii Essential. Zależnie od wybranej konfiguracji cena modeli wydanych w ostatnich latach waha się pomiędzy ok. 3 a 6 tys. zł. To kwota, za którą otrzymujemy wydajny sprzęt do firmy, który bez problemu poradzi sobie z pracą hybrydową i innymi wyzwaniami współczesnego biznesu. Jednym ze sklepów, w których można znaleźć szeroką ofertę HP ProBook, jest ale.pl.

Źródło: artykuł sponsorowany
Popularne pytania
W którym kraju wprowadzono podatek od zakrytych kobiecych piersi?
Czy w USA znajduje się pomnik upamiętniający zwycięstwo Północy nad Południem?
O którym z udomowionych zwierząt nie wspomniano w ogóle w Biblii?
W którym mieście znajduje się Muzeum Polskiej Wódki?
Kto to jest?
Dlaczego Niemcy w zaborze pruskim ulegali polonizacji?
Jak w prosty sposób ćwiczyć pamięć?
Czy Francuzi i Brytyjczycy zdradzili nas 12 września 1939 w Abbeville?
Co się stało z rodziną Piłsudskiego po rozpoczęciu II wojny?
Co Piłsudski sądził o faszyzmie?
Czy lody można przechowywać w lodówce?
Które państwo jest najmniejsze?
Dlaczego mężczyźni przestali nosić kapelusze?
Gdzie znajduje się najstarszy sztuczny zbiornik wodny w Polsce?