logo

komputery
Laptop HP ProBook - idealny do pracy

Laptop HP ProBook - idealny do pracy

Szukając laptopa do pracy, warto stawiać na urządzenia oferujące wysoką wydajność, trwałość i pełną ergonomię użytkowania. Świetnym przykładem sprzętów, które spełniają te cechy, są urządzenia z serii HP ProBook.


HP – rozwiązania tworzone z myślą o biznesie
Od samego początku swojej działalności firma HP skupia swoją ofertę przede wszystkim na klientach biznesowych. To podejście, które widać we wszystkich sprzętach producenta – od drukarek, poprzez serwery i stacje robocze, aż po kompaktowe, wydajne laptopy. Na co można liczyć z notebookami tej marki? Oprócz solidnych podzespołów i świetnej jakości wykonania HP dostępne są m.in. dodatkowe zabezpieczenia, takie jak algorytmy Sure Sense do wykrywania malware. Niektóre z modeli spełniają ponadto wymagania wojskowego standardu wytrzymałości MIL-STD-810G lub MIL-STD-810H: jednym z przykładów jest HP ProBook 440 G8.

Seria HP ProBook – do wygodnej pracy w biurze i w domu
Najnowsze modele HP ProBook stanowią świetne rozwiązanie zarówno do pracy w trybie home office, jak i w biurze. Czym wyróżnia się ta seria? To głównie świetna wydajność w atrakcyjnej cenie – modele z linii ProBook są nieco tańsze niż flagowe modele EliteBook, jednocześnie wciąż oferując bardzo dobre parametry do wykonywania wielu zaawansowanych zadań.
Poszczególne warianty są wyposażone w procesory AMD Ryzen lub Intel Core – w połączeniu z szybką pamięcią RAM takie jednostki obliczeniowe pozwalają sprawnie poradzić sobie z każdą czynnością. Do tego warto zwrócić uwagę na niską wagę konstrukcji oraz pojemną baterię, która w zależności od modelu może wytrzymać nawet 15 godzin. To świetne połączenie zwłaszcza dla osób, których praca wymaga pewnej mobilności. Wybierając propozycje z nowszych generacji, można dodatkowo skorzystać ze wsparcia dla standardu Wi-Fi 6, który pozwala osiągnąć większą prędkość przesyłu danych. Od kilku lat standardem w laptopach HP ProBook są także napędy SSD odznaczające się znacznie lepszymi osiągami niż klasyczne dyski twarde.

Bezpieczeństwo w pracy z laptopami HP ProBook
Obok wydajnych podzespołów i wysokiego standardu wykonania nie można pominąć także zabezpieczeń stosowanych w urządzeniach z serii HP ProBook. Producent zapewnia dostęp do pakietu HP Wolf Security for Business, który został przygotowany właśnie pod kątem potrzeb przedsiębiorstw. To skuteczna ochrona przed zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem, takimi jak phishing, ataki hakerskie czy złośliwe oprogramowanie. Nie zabrakło ponadto rozwiązań dla organizacji, które potrzebują sposobów na sprawne zarządzanie wieloma urządzeniami jednocześnie. Pomoże w tym HP Manageability Integration Kit – pakiet narzędzi do obsługi zarówno laptopów, jak i innych urządzeń tego producenta.

Ile kosztują najnowsze laptopy ProBook?
HP ProBook to seria plasująca się w ofercie producenta pomiędzy flagowymi EliteBookami a bazowymi propozycjami z linii Essential. Zależnie od wybranej konfiguracji cena modeli wydanych w ostatnich latach waha się pomiędzy ok. 3 a 6 tys. zł. To kwota, za którą otrzymujemy wydajny sprzęt do firmy, który bez problemu poradzi sobie z pracą hybrydową i innymi wyzwaniami współczesnego biznesu. Jednym ze sklepów, w których można znaleźć szeroką ofertę HP ProBook, jest ale.pl.

Źródło: artykuł sponsorowany
Popularne pytania
Ile gotuje się na twardo strusie jajo?
Skąd wywodzi się obchodzony na całym świecie 1 kwietnia Prima aprilis?
Ile jest jezior na Ziemi?
Czy kolor różowy istnieje naprawdę?
Co makabrycznego zrobili Brytyjczycy, aby zachować tajemnice Enigmy?
Co to jest?
Kto wynalazł zupę chińską?
Ile waży foton (światło)?
Jak Chińczycy nazywali wcześniej "Wielki Mur"?
Co oznacza imię “Wojtek”?
Czy studenci, którzy mają konkretne wyobrażenia na temat swojej przyszłości aż w 70 proc. realizują swoje marzenia?
W jaki sposób polowano kiedyś na morsy?
Jak pozbyć się zapachu kociego moczu?
Ile dni zajmuje kontenerowcom przewiezienie towaru z Chin do Europy?