logo

technika
Internet mobilny w nju bez tajemnic

Internet mobilny w nju bez tajemnic
Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrej oferty na internet mobilny - postaw na nju mobile. Możesz kupić abonament na sam internet albo, jeśli masz już abonament telefoniczny w nju, dokupić nju internet dodatkowy lub dodatkową paczkę danych do twojej oferty. Sprawdź jakie są możliwości!

Dlaczego warto korzystać z internetu mobilnego w nju? Okazuje się, że aż 99% klientów nju jest w zasięgu szybkiego internetu LTE. Usługa ta jest tania i szybka, a poza tym stali klienci mogą liczyć na coraz większą paczkę gigabajtów – wraz z coraz dłuższym stażem w sieci. To naprawdę się opłaca.

Internet mobilny w nju
Klienci mają do wyboru 2 opcje – abonament nju internetowy (czyli tylko internet) oraz nju internet dodatkowy. Ten drugi pakiet można dokupić do abonamentu telefonicznego, zwiększając swój pakiet danych. Jest jeszcze możliwość dokupienia dodatkowego pakietu danych w wysokości 9 GB.

nju internetowy
Ten abonament kosztuje 29 zł miesięcznie. Na start otrzymuje się 60 GB, a potem po pół roku 120 GB, po roku 150 GB, a po 2 latach aż 180 GB. Staż liczy się od momentu aktywacji numeru. Po wykorzystaniu swojego limitu danych prędkość obniży się do 1 Mb/s. W ramach pakietu głównego abonent ma też 3,39 GB do wykorzystania w roamingu UE. Umowę można wypowiedzieć w każdym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Jeśli nie korzysta się z internetu, to się nie płaci, a dokładnie przez pierwsze 3 miesiące rachunek wynosi 9 zł, a potem już 0 zł, jednak maksymalnie przez 5 okresów rozliczeniowych. Jeśli przez 6 miesięcy nie korzysta się z telefonu w ogóle, to numer zostaje przeniesiony do oferty nju na kartę.
Jest to najlepsza oferta dla osób , które korzystają z internetu mobilnego nieregularnie, ale także dla tych, które korzystają dużo, ponieważ pakiety są tak duże, że internet mobilny nju może być alternatywą dla stacjonarnego.

nju internet dodatkowy
Jeśli masz już abonament w nju z wybraną ofertą, to można dokupić dodatkowy internet za 19 zł. Wtedy obowiązuje jeden rachunek za obie usługi i wspólne korzystanie z dostępnych GB. Kartę z dodatkowym internetem można dokupić także jako trzeci numer do oferty w parze. Na start otrzymuje się 20 GB, ale można mieć od razu 60 GB – liczy się staż numeru, do którego dokupuje się nju internet dodatkowy. Jeśli na start ma się 20 GB, to po pół roku otrzymuje się 40 GB, po roku 50 GB, a po 2 latach 60 GB.
nju internet dodatkowy to dodatkowe GB do oferty solo lub w parze, dodatkowa karta SIM do wykorzystania w dowolnym urządzeniu, choć nie ma konieczności jej używania, by korzystać z dodatkowych GB oraz 2,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu UE. Umowę można wypowiedzieć w dowolnym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, kwota 19 zł jest doliczana do rachunku.
Ta oferta jest przeznaczona dla osób, które mają numer w nju i potrzebują więcej taniego internetu mobilnego w ramach swojej oferty albo chcą wykorzystać dodatkową kartę SIM w innym urządzeniu (np. tablecie/samochodzie).

Dodatkowy pakiet internetu w nju mobile
Do swojej oferty można zawsze dokupić także dodatkowy pakiet w wysokości 9 GB. Jest ważny do końca okresu rozliczeniowego. W ramach pakietu danych otrzymuje się 1,06 GB w roamingu w UE. Jak go aktywować? Wystarczy wysłać SMS o treści AKT pod numer 80355 lub wybrać w zakładce usługi po zalogowaniu się na swoje konto. Ważne! Usługa „im dłużej, tym lepiej” nie zwiększa liczby GB w tym pakiecie.

Źródło: artykuł sponsorowany

Popularne pytania
Jak często rodzą się bliźniaki?
Dlaczego Chińczycy palą pieniądze na grobach?
Ile kilometrów liczy najdłuższa trasa kolejowa świata?
Kto inwestował w Chinach w epoce Deng Xiaopinga?
Jak piesek preriowy radzi sobie z niebezpiecznym wężem?
Czy Indianie z Ameryki i australijscy Aborygeni znali koło?
Jak jest po francusku “w*urwiasz mnie!”?
Czy wizyta u fryzjera może być niebezpieczna?
Kto byłby bogatszy: John D. Rockefeller czy Bill Gates?
Czy gladiatorzy bardziej przypominali zawodników sumo czy boksu?
Zwierzę na zdjęciu należy do rodziny psowatych czy szopowatych?
Który kraj został zaatakowany przez koalicję ZSRR i Wielkiej Brytanii w 1941 roku?
Kiedy Europa osiągnęła poziom ekonomiczny starożytnego Rzymu?
Która popularna w Polsce przyprawa uznawana jest w Rosji za narkotyk?