logo

technika
TOP 4 pralek na rok 2021

TOP 4 pralek na rok 2021

Wybranie odpowiedniej pralki dla domu nie jest proste. Jesteśmy zalewani różnymi nowinkami, a wybór potrafi przyprawić niejednego o ból głowy. W zależności od naszych preferencji i potrzeb powinniśmy się skłonić ku modelowi, który ma cechy jak najbliższe naszym wymaganiom.


BOSCH - znajdziesz w niej wszystko, co najważniejsze

Model Bosh WAJ2006SPL z całą pewnością sprawdzi się u wielu rodzin, które nie chcą wydawać olbrzymich pieniędzy na pralkę, a jednocześnie pragną posiadać niezawodny sprzęt, który sprosta oczekiwaniom. Urządzenie wyposażone jest funkcję ActiveWater Plus, dzięki którejmożemy zaoszczędzić na rachunkach za wodę. Kolejnym niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest to, że możemy wrzucić do pralki, tyle ubrań ile chcemy, a nie musimy czekać, aż będzie ich wystarczająco, aby zapełnić całą pralkę. Dzieje się tak dzięki czujnikom, które dostosowują ilość wody do załadunku. Na wyposażeniu znajduje się też opcja szybkiego prania, dzięki której możemy wyprać nasze rzeczy nawet w 15 minut. Ważne jest również to, że do pralki zapakujemy nawet 7 kilogramów prania. Jeśli denerwuje nas hałas podczas prania, Bosch również przygotował specjalne silniki, dzięki którym pranie w pralce jest możliwie jak najcichsze.

SAMSUNG - walka z silnymi zabrudzeniami

Model Samsung WW60K42138W to bardzo ciekawa propozycja. Firma od dłuższego czasu posiada technologię EcoBubble, która pozwala czyścić zabrudzenia jeszcze przed rozpoczęciem czyszczenia. Bardzo dobrze radzi sobie z silnymi zabrudzeniami za sprawą namaczania we wczesnej fazie prania. Dzięki aż 12 programom, jakie posiada pralka, każdy wybierze odpowiedni do swoich potrzeb. Pewnie zdarzyło ci się kiedyś zapomnieć wrzucić czegoś do pralki. W tym modelu Samsunga to nie byłby problem, gdyż posiada on funkcję AddWash, dzięki której możemy po prostu dorzucić rzecz, o której zapomnieliśmy. Posiada inny rodzaj bębna, wskutek czego chroni delikatne tkaniny przed zniszczeniemnawet na wysokiej ilości obrotów.

LG - technologia SmartThinQ z dodatkowymi programami

Model F4WN608S1 pralki LG cechuje się niezawodnością i niewątpliwą elegancją. Klienci doceniają niepowtarzalny wygląd pralek LG, a serwisy chętnie rekomendują pralki tej marki. Funkcja AI DD dobiera ruchy piorące do ciężaru wsadu oraz do miękkości. Ciekawą funkcją jest również usuwanie alergenów, dzięki czemu pozbędziemy się ich prawie całkowicie z ubrań. W urządzeniu znajduje się również technologia SmartThinQ, dzięki której możemy obsługiwać pralkę zdalnie oraz pobierać dodatkowe programy prania. Oprócz tego możemy połączyć się ze sprzętem przez Wi-Fi i poznać bez trudności wszystkie najnowocześniejsze opcje.

ELECTROLUX - idealne rozwiązanie do małej łazienki

Model EW6S426BPI Electrolux ma jeden wielki atut, który docenią przede wszystkim mieszkańcy bloków, w których łazienki są raczej niewielkie. Mianowicie chodzi o wielkość, gdyż jest to przedstawiciel kategorii slim, dzięki czemu nie będzie tak dużego problemu w zmieszczeniu pralki do niewielkiej łazienki. Przy tym wszystkim pralka ma dość dobrą pojemność wynoszącą 6 kilogramów. Pralka Electrolux zapewnia oszczędność wody oraz prądu dzięki czujnikom, które samodzielnie dostosowują optymalne parametry do ilości pranych ubrań. Urządzenie posiada też program antyalergiczny, który pozwala na usunięcie alergenów. Możną tę opcję dołączyć do innych programów. Dla osób mających dzieci z całą pewnością ważny będzie program do dziecięcych ubrań, który chroni delikatne włókna oraz kolory.

Inne pralki godne uwagi możemy sprawdzić również w rankingu pralek na stronie Media Expert.

Źródło: artykuł sponsorowany
Popularne pytania
Czy ziemniaki lepiej jeść w skórce?
Ile w sumie znaczeń ma angielskie słowo RUN?
Czy najdroższa kawa produkowana jest z niestrawionych ziaren wyciągniętych z odchodów Papuasów?
Jaką osobowość ma Twój pies?
Czy komary mogą latać podczas deszczu?
Czy nagość w reklamie pomaga w sprzedaży produktu?
Czy stosowanie pigułek antykoncepcyjnych zmienia u kobiety postrzeganie mężczyzny?
Ile mięśni wykorzystuje człowiek, aby zrobić jeden krok?
Czy latanie samolotem jest niebezpieczne?
Który kraj walczył o polskie sprawy podczas kongresu wiedeńskiego w 1815 roku?
Którą nogą żołnierz rozpoczyna marsz?
Ilu Polaków zostało zamordowanych po wojnie w latach 1945-1956?
Jakiego koloru ubranie jest lepsze w gorące dni: czarne czy białe?
Dlaczego eksplozja bomby zabija?