logo

Ebook "Psy i koty"

Tylko teraz od 19 zł! (30 zł)!

okladka ksiazki Psy i koty bez tajemnic
O KSIĄŻCE
Zacznijmy od tego, że książka "Psy i koty bez tajemnic" to absolutnie unikalna pozycja, która dostępna jest wyłącznie w serwisie Techpedia. Nie można jej kupić w żadnym innym miejscu! Książka porusza wiele zagadnień dotyczących psów i kotów. Została napisana w formie pytań i odpowiedzi, opartych na najnowszych wynikach badań naukowców. To nie tylko obowiązkowa lektura dla posiadaczy kotów i psów, ale również dla osób, które planują stać się posiadaczami tych czworonogów. Wiedza zawarta w książce jest napisana treściwie i nie ma przysłowiowego lania wody (książka ma 101 stron). Ebook dostępny jest we wszystkich popularnych formatach (PDF, epub, mobi).

CO W ŚRODKU?
181 pytań i odpowiedzi, a wśród nich m.in. Co dla psa oznacza przytulenie?
Co się stanie, gdy kotu obetnie się wąsy?
Jakiej komendy najłatwiej i najszybciej nauczyć psa?
Co myśli o nas kot?
Dlaczego psy tak bardzo lubią biegać?
Która roślina jest dla kota narkotykiem ....

POMAGASZ
Część kwoty (w zależności od kwoty jaką wpłacisz) przeznaczamy na schroniska dla zwierząt. Wszystkim klientom księgarni bardzo dziękujemy.

OPINIE POTWIERDZONE ZAKUPEM
"Taka kocia encyklopedia" Kociara, Katowice
"Krótko, zwięźle i na temat" Mańka, Jaworzno
"Jest kilka nieścisłości, wymaga aktualizacji kilka pytań. Ogólnie oceniam pozytywnie" Kocia behawiorystka z Warszawy
"Czekam na wersję drukowaną będzie świetnym uzupełnieniem ebooka" Andrzej, hodowca psów z Krakowa
"Balbina i Sabina są wdzięczne ;), dużo ciekawych pytań" Ola, Płock

OSZCZĘDNOŚĆ
Zakup książki to nie tylko pomoc bezdomnym zwierzakom, ale duża oszczędność. Zamiast setek książek wystarczy bowiem jedna, która zastępuje pozostałe. Zawiera wiedzę z nielimitowanym okresem przydatności, tak więc nigdy się nie zestarzeje.

PRZYKŁADOWE PYTANIA i ODPOWIEDZI
Co się stanie, gdy kotu obetnie się wąsy?
Wąsy (wibrysy) są wąsami czuciowymi pozwalają kotu orientować się w przestrzeni poprzez dotyk np: szczególnie ważne w nocy. Dla dzikiego kota jest to dramat i kot może zdechnąć z głodu, kot w nocy będzie się potykał np: spadał z płotu, będzie mu bardzo ciężko polować. Obcięcie wąsów wiąże się z zaburzeniem równowagi, problem z oceną odległości, oceną wielkości otworu, może utknąć w dziurze. Wąsy odrosną po około 6 - 8 tygodniach, do tego czasu kotem należy się opiekować.

Dlaczego psy tak bardzo lubią biegać?
W organizmie psa już po 30 minutach odnotowano podwyższony poziom endokannabinoidów, są to naturalne substancje poprawiające nastrój, do tej samej grupy związków chemicznych należy sławne THC (tetrahydrokannabinol), czyli psychoaktywny składnik marihuany. Co ciekawe organizm człowieka reaguje podobnie jak psa. Można powiedzieć, że bieg sprawia, że podczas biegu człowiek i jego podopieczny są na ciągłym "haju".

Co myśli o nas kot?
Kocia natura nie jest pod tym względem zbyt skomplikowana, dla tych zwierząt jesteśmy jedynie wyrośniętymi kotami. Koty ocierają się, chcą być głaskane, podnoszą ogon, ale robią to nie dlatego, że nas lubią czy nie, lecz dlatego, ponieważ sprawia im to przyjemność, w ich organizmach wydzielany jest wtedy hormon szczęścia – oksytocyna. U psa hormon ten wręcz zalewa organizm, co zresztą widać po jego reakcji na nasz widok. :) Jeśli kot przynosi nam martwą mysz, to raczej pokazuje, jak powinno się łowić, albo chce jedynie w spokoju ją zjeść. Jeśli zdobycz nie zostanie skonsumowana, to prawdopodobnie lepsze jedzenie znajduje się w misce. Choć tak naprawdę to tylko teoria, bo kto to może wiedzieć... chyba tylko kot. :)
....
Tośka musi być pierwsza :)
Psy i koty bez tajemnic
Czas chyba tu wejść :)
Psy i koty bez tajemnic
Zapłać ile możesz


Wysyłka na podanego w zamówieniu emaila do 24h od zaksięgowania wpłaty

Email

"Wartość książki jest mierzona za pomocą tego, co możesz z niej wynieść” James Bryce

Spis treści (w pliku pdf)