Strona główna
·
Statystyka/Kartografia
·
Pytania
·
Łamigłówki
·
Gadżety
·
Wykłady
·
Nauka
·
Zabawne
·
Szukaj
Statystyka/Kartografia
·
Pytania
·
Łamigłówki
·
Gadżety
·
Wykłady
·
Nauka
·
Zabawne
człowiek
Jak się pisze “pośrodku” czy “po środku”?
Poprawnie pisze się "pośrodku".
Gdzie było więcej ludzi czystej krwi aryjskiej w III Rzeszy czy w II RP?
Jak jest po niemiecku “Pocałuj mnie w dupę!”?
Jak się pisze “zresztą” czy “z resztą”?
Jak jest po włosku “przykro mi!”?
Jak się pisze "naprzeciw" czy "naprzeciwko"?
Co to jest "pleonazm"?