Strona główna
·
Statystyka/Kartografia
·
Pytania
·
Łamigłówki
·
Gadżety
·
Wykłady
·
Nauka
·
Zabawne
·
Szukaj
Statystyka/Kartografia
·
Pytania
·
Łamigłówki
·
Gadżety
·
Wykłady
·
Nauka
·
Zabawne
człowiek
Czy dla Azjatów :) to (;_;) ?
Nie, w Europie, USA ... "szczęśliwy" to :) , na Wschodzie (^_^), a "smutny" :( to (;_;).
Jak po staropolsku brzmiało słowo “d*pa”?
Jakiego pochodzenia jest większość Amerykanów?
Jak jest po włosku “ku*rwa”?
Jak jest po francusku “Podobasz mi się!”?
Kto wymyślił imię Grażyna?
Ilu jest w Polsce nauczycieli?