znani-ludzie
SS-Obersturmbannführer dr.Otto Bradfisch-szef "Gestapo" w Łodzi i "Einsatzkommando 8" - Holocaust

SS-Obersturmbannführer dr.Otto Bradfisch-szef "Gestapo" w Łodzi i "Einsatzkommando 8" odpowiedzialny za śmierć ponad 15 tys. Polaków i Żydów po wojnie został dyrektorem w Hamburgu. Za zbrodnie popełnione w czasie wojny otrzymał wyrok .... 4 lat. Zmarł spokojnie w 1994 roku.
Źródło: Anita Schelde
Źródło: Anita Schelde









!["I mogę państwa zapewnić, że choć rządy w Polsce się zmieniają jak w każdym demokratycznym państwie [...], to polityka wobec Izr](app/public/files/50220.jpg_378x370m0.jpg)