historia, 1936
W 1936 roku w Przytyku dochodzi do bijatyki między polską i żydowską młodzieżą

dr Kijek nazwał to pogromem :) Czyli jak większy łomot dostali Polacy to był pogrom Polaków :) Dureń straszny z tego Kijka :) http://polishjewishstudies.co.uk/11-february-2020-fascism-countryside/








![Ambasador w Paryżu, 1 V 1938: „[Bonnet, minister spraw zagranicznych Francji] Podkreślał parokrotnie, że Francja pozostanie ...](app/public/files/41368.jpg_378x370m0.jpg)
