Strona główna
·
Statystyka/Kartografia
·
Pytania
·
Łamigłówki
·
Gadżety
·
Wykłady
·
Nauka
·
Zabawne
·
Szukaj
Statystyka/Kartografia
·
Pytania
·
Łamigłówki
·
Gadżety
·
Wykłady
·
Nauka
·
Zabawne
wojna
W której wojnie zginęło najwięcej Amerykanów?
Ponad 600 tysięcy Amerykanów zginęło podczas wojny secesyjnej, ponad 400 tys. w II wojnie światowej, ponad 100 tys. w I wojnie.
Jak Niemcy chcieli ukryć ludobójstwo wobec ludności W-wy?
Które państwo umożliwiło zwycięstwo Niemiec nad Francją w 1940 roku?
Kiedy Polacy mieli otrzymać od Brytyjczyków nowoczesne myśliwce Hurricane?
W której bitwie II wojny światowej brało udział najwięcej żołnierzy?
Dlaczego Prusy po wygranej wojnie z Francją w 1871 roku zażądały Lotaryngii i Alzacji?
Dlaczego w 1940 roku w Kraju Warty zniknęły gołębie pocztowe?