Zagadki

Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie filmów na portalach?

Autor: arcybook, Dodano: 2016-10-02
1. W rzypadku Firefoxa najwygodniej zainstalować odpowiedni plugin np: Flashblock https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/flashblock/ lub Image and Flash Blocker https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/image-and-flash-blocker.
Jeśli nie chcesz z jakiś powodów uruchamiać pluginów należy uruchomić w oknie about:config, pojawią się opcje FF, znajdź linię media.autoplay.enabled, następnie prawym przyciskiem myszy kliknij w "przełącz", tak aby ustawienie zmieniło się z True na False.
2. W przypadku przeglądarki Chrome należy uruchomić w oknie chrome://chrome/settings/content, pojawią się opcje, w których zaznacz w ustawieniach "Wtyczki" funkcję "Pozwól mi wybrać, kiedy uruchamiać treść wtyczki". To sprawia, że każdy film będzie wymagał włączenia.
3. W przypadku starych wersji Internet Explorera wystarczy w zakładce "Tools" ustawić zaznaczyć funkcję "ActiveX Filtering", w najnowszej przeglądarce Edge jest możliwość tylko wyłączenia Flasha (Ustawienia > wyświetla ustawienia zaawansowane > Użyj programu Adobe Flash Player), niestety jak się wyłączy wtyczkę Flasha film obsługiwany jest przez html5, tak więc najlepiej zrezygnować z Edgea :(

Podobne tematy:
· Która przeglądarka internetowa jest w Polsce najpopularniejsza?
· Jak ściągać pliki z internetu z wielu hostingów z maksymalną prędkością swojego internetowego łącza?
· Która przeglądarka internetowa jest najbezpieczniejsza?
Zobacz także
Rząd niemiecki chce skopiować polski pomysł portalu dla bezdomnych.
Najdroższy polski film po 1989 roku to .....
Co oznacza, że ciśnienie atmosferyczne wynosi 1013 hektopaskali (hPa)?