Na wesoło

Zabawne gadżety do łazienki

Autor: arcybook, Dodano: 2017-08-16
Zabawne
Zabawne gadżety do łazienki


Czas w toalecie, szczególnie w przypadku mężczyzn, chociaż nie będziemy tu generalizować i wchodzić w szczegóły, to okazja do tego by poczytać, porozmawiać, napisać kilka maili albo po prostu się zrelaksować. Co zrobić, by czas ten nie był stracony, a za drzwi toalety nie wkradła się nuda i rutyna? Oto gadżety, które sprawią, że ubikacja okaże się ulubionym miejscem w całym domu, a na te kilka do kilkunastu (albo o zgrozo, kilkadziesiąt!) minut w ciągu dnia stanie się centrum rozrywki.

Nietypowy papier toaletowy
Niby nie trzeba do życia nic więcej jak klasyczna rolka, którą można kupić w każdym markecie, ale przecież chcemy, aby toaleta była wyjątkowa, domownicy zadowoleni, a goście pozytywnie zaskoczeni, dlatego wieszając rolkę, warto postawić na oryginalność, indywidualizm i dobrą zabawę. Na podium w tej kategorii na pewno znajdzie się papier toaletowy świecący w ciemności – to mój faworyt i wyjątkowy gadżet, który rozświetli codzienność i da nowe spojrzenia na całą sytuację. Kolejnymi laureatami jest też rolka z nadrukowanym sudoku oraz uchwyt na papier w kształcę kamery. Zwycięzcy w tej kategorii sprawią wiele radości i za każdym razem zaskoczą oraz zachwycą swoją oryginalnością.

Sport to zdrowie
Kolejnym gadżetem wartym uwagi, a przy tym oryginalnym i zabawnym elementem dekoracji, który zajmie czas i myśli podczas korzystania z toalety są zestawy do gry. Tutaj każdy sportowiec może wybrać swoją ulubioną dyscyplinę, a zarzuty o czas spędzony w ubikacji łatwo będzie odeprzeć argumentem, że w końcu sport to zdrowie. Mata to gry w piłkę nożną czy golfa lub zestaw do gry w koszykówkę to strzał w dziesiątkę i patent na dobrą zabawę.

Dywanik inny niż wszystkie
Każdy kto stawia na humor, a przy tym chce zadbać o oryginalny design swojej toalety powinien natomiast położyć na podłodze jeden z przezabawnych i nietuzinkowych dywaników łazienkowych – plamy krwi, mata łazienkowa dla celebrytów czy taka z nadrukowaną fotografią z pewnością udekorują wnętrze i zachwycą gości oraz domowników. Dodatkowo dla tych, którzy mają w jednym pomieszczeniu toaletę i prysznic, doskonałym uzupełnieniem dekoracji będzie zabawna zasłonka prysznicowa.
Nasze top trzy to świecący papier toaletowy, zestaw do gry w piłkę nożną oraz krwawa zasłona prysznicowa. A Ty co wybierzesz dla siebie?
Zobacz także