Nauka

Ferrari, Porsche czy Lamborghini - wszystkie te auta na wyciągnięcie ręki.

Autor: arcybook, Dodano: 2016-04-28
Technika
Ferrari, Porsche czy Lamborghini - wszystkie te auta na wyciągnięcie ręki.

Samochody marki Lamborghini, Porsche czy Ferrari to jedne z najbardziej luksusowych pojazdów. Są szybkie, dobrze dopracowane i mają sportowy charakter. Te prestiżowe rozwiązania technologiczne są w zasięgu każdego z nas! Jazda za ich kierownicą to spełnienie marzeń i szansa na wzbudzenie motoryzacyjnej pasji.

Jazda Ferrari, Lamborghini czy Porsche do doskonały pomysł na prezent. Sprawdzi się jako propozycja zarówno dla panów, jak i pań. Jazdy odbywają się na zamkniętych torach wyjściowych, dzięki czemu przejażdżka jest bezpieczna i nie ma ryzyka kolizji. Przed rozpoczęciem każdej jazdy kierowca otrzymuje krótki instruktaż dotyczący zasad panujących na torze od doświadczonego kierowcy rajdowego, który jest obecny przez cały czas trwania atrakcji.

Przejażdżka zwinnym Lamborghini
Marka Lamborghini to jedna z najmodniejszych i najpopularniejszych marek samochodowych. Wygląd, dźwięk i osiągi tych samochodów zapierają dech w piersiach. Marka zdobyła sympatię milinów kierowców z całego świata. Została doceniona za swój ekstrawagancki, nieprzeciętny wygląd i luksusowe wyposażenie. Podczas szybkiej jazdy auto doskonale trzyma się zakrętów. Jest stabilne, dobrze wyważone i zwinne. Możliwość spędzenia czasu za sterami Lamborghini to prawdziwe wyróżnienie i satysfakcja oraz niecodzienna szansa kierowania autem z najwyższej półki.

Piękne i ekskluzywne Ferrari
Włoska marka Ferrari to kreacyjne szaleństwo. Auta są kosztowne, szybkie i bardzo mocne. Sportowy pazur Ferrari zachęca do wypróbowania własnych sił na torze wyścigowym. Zależnie od wybranej lokalizacji zainteresowani przejażdżką Ferrari mają okazję zasiąść np. w modelu F430,  California lub F360 Modena.

Niemiecka precyzja – Porsche
Marka Porsche znane jest z solidności i dopracowania swoich aut. Porsche doskonale się prowadzi. Jest dynamiczne i stabilne. Ma efektowny wygląd i imponującą linię. Dobre rozłożenie masy sprawia, że auto nie jest ani podsterowne, ani nadsterowne. Za jego sterami każdy kierowca poczuje się jak profesjonalista.
Zobacz także