logo
O nas

Serwis został stworzony z myślą o użytkownikach mobilnych.

Około 70 proc. użytkowników wchodzi na serwis korzystając z urządzeń przenośnych.

Serwis posiada największy w Polsce katalog uporządkowanych pytań i odpowiedzi (Q/A). Dział dostępny jest po uiszczeniu opłaty.

PageSpeed Insights (test mobilności serwisu), przy pełnym obciążeniu/z kodami reklamowymi 95/100.
Polityka Prywatności
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt do administracji serwisu.

Przetwarzanie danych osobowych
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wydawcę w celu realizacji umowy, a także w prawnie usprawiedliwionym celu Wydawcy, tj. marketingu bezpośrednim własnych produktów lub usług Wydawcy, a pod warunkiem wyrażenia przez Państwa odrębnej zgody - w celach marketingowych (innych niż marketing bezpośredni własnych produktów lub usług Wydawcy). Administratorem danych osobowych jest Wydawca. Przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych poprzez email rd@techpedia.pl oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Kodeks dobrych praktyk
Wydawca informuje, że stosuje Kodeks Dobrych Praktyk Wydawców Prasy dostępny po adresem (http://www.iwp.pl/kodeks_show.php?id_aktualnosc=2).

Kontakt
Kontakt z Wydawnictwem Techpedia.pl email: wydawnictwo@(usuń to)techpedia.pl
Kontakt z redakcją serwisu Techpedia.pl email: redakcja@(usuń to)techpedia.pl
Patronat medialny email: rd@(usuń to)techpedia.pl
Działalność charytatywna email: rd@(usuń to)techpedia.pl

Reklama
Statystyki serwisu: 150-200 tys. użytkowników miesięcznie (42 proc. wejścia bezpośrednie, 47 proc. Facebook, Twitter i zaledwie niecały 1 proc. przypadkowych wejść z wyszukiwarki google - serwis jest wolny od działań SEO). Ponad 50 proc. użytkowników to stali użytkownicy (powracający)
Reklamy i kampanie dedykowane Internetowy Dom Mediowy net Spółka Akcyjna - Grupa ZPR Media
Adres: Jubilerska 10, 00-001 Warszawa, telefon: 22 211 33 85
Reklamy i kampanie programatic YieldRiser Sp. z o.o. ul.Puławska 465, 02-844 Warszawa , NIP9512367872

Działalność charytatywna

Nasza działalność wydawnicza jest ściśle związana z działalnością charytatywną. Każda sprzedana książka Wydawnictwa Techpedia.pl, to dodatkowa kwota dla hospicjum dla dzieci.